SDÍLENÝ SHOWROOM Vitra

VÍTEJTE V NAŠEM SDÍLENÉM SHOWROOMU, PROSTORU URČENÉM PRO ARCHITEKTY A INTERIÉROVÉ DESIGNÉRY!
 
Dlouhodobě spolupracujeme s mnoha architektonickými ateliéry a designéry v oblasti interiérů. Začněte s námi spolupracovat i Vy!
Chceme našimi produkty podtrhnout Váš nápad i výsledný koncept.
 
Zajišťujeme kompletní dodávky nábytku a bytových doplňků včetně dopravy a montáže. V našem portfoliu naleznete tyto značky:  Vitra, Profim, HÅG, Calia Italia, Flexteam, Ethnicraft, Notre monde, Arper, MIDJ, Art Leather, Domark, Magis, Sovet Italia, Pedrali, Ton, mm interiér, Mayer, Furninova, Led2, Lechuza , Blomus a další.
 
NÁŠ SDÍLENÝ SHOWROOM  MŮŽETE PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ VYUŽÍT I KE SCHŮZKÁM S VAŠIMI KLIENTY. Můžete jim představit nebo i zapůjčit produkty, které vystavujeme, pomoci s nimi vybrat materiály, barvy atd. Máme k dispozici aktuální katalogy, ceníky a vzorkovníky firem z našeho portfolia a navíc nabídneme úsměv i občerstvení. Pokud máte zájem využít náš showroom, využijte formulář níže.
 

Návštěva showroomu je možná po předchozí domluvě na tel.: +420 777 060 175 .V případě, že máte zájem využít sdíleného shworoomu pro schůzku s klienty. Neváhejte nás kontaktovat přes formulář níže:

 

Váš email: *
Váš dotaz:
Vaše jméno: *
Souhlasím s použitím osobních údajů: *
Kontrolní text:

Pole označená * (hvězdičkou) musíte vyplnit!

 
 
 
Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím