Gaber

Efektivita výroby v kombinaci s neustálým výzkumem a vývojem a velkým důrazem na detail vytváří všestranný, praktický a odolný nábytek: sedací soupravy, stoly, pracovní stoly, pracovní stanice, řešení pro zlepšení akustiky a různé nábytkové doplňky.

 

Hostit své hosty znamená být prozíravý a dbát na každou minimální potřebu. K tomu napomáhá působivý, funkční a barevný nábytek, který spolu s kombinováním v prostoru a překrýváním vytváří impozantní architekturu a odstíny.

 

Gaber získal řadu mezinárodních ocenění za design, včetně čestného Red Dot v Essenu v Německu.  Společnost se také může pochlubit prestižní spoluprací s nejznámějšími designéry národní i mezinárodní scény.

 

KAŽDÝM DNEM UDRŽITELNĚJŠÍ

Technopolymerové výrobky Gaber jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin: 100% recyklovatelné a šetrné k životnímu prostředí. V rámci sběru nulového odpadu jsou výrobky Gaber vyrobeny z kompletně recyklovaného materiálu. Této ekologičnosti je dosaženo použitím dřevěných hoblin, které jsou zase zcela recyklovatelné, a to bez nutnosti jakýchkoli ochranných znečišťujících úprav.

Navštívit webové stránky

Realizace Gaber

Gaber video

Gaber promo video

Prohlídka Homeofficecz.cz showroomu

 
 
 
 
 
Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím