Mayer

Nábytkářská firma MAYER Sitzmöbel vznikla v Německu na konci 19. Století a v současné době se vypracovala v moderního výrobce kancelářských, bytových, zdravotnických a dětských židlí. Obchodně působí po celém světě, stěžejním regionem je západní Evropa.

Historie značky MAYER CZ začíná v roce 1996. Je založena společnost BOHEMIA MULTIP jako výhradní prodejce produktů MAYER Sitzmöbel pro Českou a Slovenskou republiku s právem licenční výroby v Novém Jičíně. Společnost MAYER CZ se postupem času vedle Česka a Slovenska stále více zaměřuje na zahraniční trhy střední a východní Evropy - Polsko, Maďarsko, Pobaltí, Bulharsko, Slovinsko, Gruzie a další. V současnosti je nosným sortimentem dětský rostoucí nábytek KIDS se zajímavými doplňky, sedací nábytek MEDI pro zdravotnické a laboratorní provozy a sedací nábytek OFFICE pro kanceláře, obchodní a konferenční prostory. Při výrobě společnost MAYER CZ klade hlavní důraz na ergonomii, kvalitu a řemeslnou jistotu, důležitý je i originální vzhled a bezpečnost.

Výrobky firmy Mayer mají dlouhodobý pozitivní vliv na fyzickou i psychickou pohodu uživatelů. Odtud jejich slogan PRO TĚLO I DUŠI.

Navštívit webové stránky

Vybírejte  ZDE  a objednávejte  ZDE

Prohlídka Homeofficecz.cz showroomu

 

 

 

 
 
 
Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím