Resol

Evoluční řešení nábytku, které zkrášlí váš prostor!

 

Náš účel? - Naplnit prostory dnešních lidí životem.

Od vytvoření naší první židle v roce 1985 jsme ušli dlouhou cestu k našemu dnešnímu rozsáhlému katalogu, který naplňuje životem miliony prostorů lidí z celého světa.

 

Pracujeme s kreativními, inovativními a univerzálními liniemi a proměnili prostředí v prostor inspirace a komunikace, který je osobní a jedinečný. 

 

Dnešní design nás komunikuje a identifikuje. Tak to chápeme my v Resolu a to, co nabízíme našim zákazníkům, se následně stalo základem našeho úspěchu.

 

Ve společnosti Resol se neustále snažíme nabízet inovativní řešení interiérového a exteriérového nábytku pro vaše projekty. Náš aktuální katalog představuje jedinečné kolekce s osobitým a moderním charakterem, které oživí každý prostor, přičemž vždy zachováváme závazek udržitelných výrobních postupů.

 

#GreenThinking je projekt společnosti Resol, který se snaží pokračovat ve vývoji nových procesů udržitelnosti. Prvním článkem tohoto projektu je odstranění nových plastů ze všech jejích továren a jejich nahrazení recyklovaným plastem.

Navštívit webové stránky

Katalog Resol

Realizace Resol

Resol promo video

Resol zelené myšlení

Prohlídka Homeofficecz.cz showroomu

 
 
 
Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím