Vitra

Švýcarská značka Vitra se věnuje vývoji zdravého, inteligentního, originálního a kvalitního nábytku pro kanceláře, domácnosti i veřejné prostory . Již téměř 65 let je jednou z předních nábytkářských firem na světě. Vitra se specializuje nejen na domácí a kancelářský nábytek, ale také na nábytek pro veřejné prostory. Společnost si zakládá na precizní, otevřené a tvůrčí práci a při realizaci zakázek spolupracuje s předními architekty a designéry. Nové produkty a realizace pravidelně představuje návštěvníkům na nejvýznamnějších mezinárodních veletrzích.
 
Produkty jsou od začátku vyvíjeny ve Švýcarsku a spojují je přední inženýrská práce s tvůrčím geniem předních světových designérů. Mezi designéry, jejichž nábytek je součástí sortimentu firmy Vitra, patří manželé Charles & Ray Eames, George Nelson, Verner Panton, či Jean Prouvé. Současné hvězdy navrhující pro Vitra zastupují jména jako Antonio Citterio, Jasper Morrison, Alberto Meda či bratrské duo Ronan & Erwan Bouroullec.
 
Promyšlenost produktů, špičkové řemeslné zpracování a nadčasovost jednotlivých kusů je to co dělá nábytek Vitra tak jedinečným.

Navštívit webové stránky

 

 

BLOG

 
 
Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím