Profim

Profim

Řešení pohodlného a designového posezení v kanceláři i reprezentativní části firmy.

Více zde
vitra

vitra

Jedinečnost švýcarské designové klasiky.

Více zde
Calia Italia

Calia Italia

Dokonalý čalouněný nábytek dodá vašemu domovu luxus a pohodlí při odpočinku.

Více zde
Ethnicraft

Ethnicraft

Nábytek z masivního dřeva v nadčasovém a moderním designu.

Více zde
Lechuza

Lechuza

Dekorativní samozavlažovací květináče do interiéru i před váš dům.

Více zde
Loom Tops

Loom Tops

Koberce ručně tkané v Indické rodinné firmě.

Více zde
MAT the Basics

MAT the Basics

Tradičně ručně tkané koberce v moderním a inovativním designu.

Více zde

JAK TO DĚLÁME MY

Naše společnost Homeofficecz působí na trhu již od roku 2002. Máme velmi bohaté zkušenosti a spoustu zrealizovaných projektů v oblasti vybavení interiérů rezidenčních, komerčních a profesionálních.
 
Jsme česká firma, založená za účelem poskytování komplexních služeb při vybavení interiérů a dodávkách designového nábytku a doplňků. Již 20 let vybavujeme domácnosti, hotely, restaurační zařízení, kanceláře a další.
Umíme nabídnout produkty pro vybavení interiéru i exteriéru dle vašich představ. Pružně a ochotně vyřešíme Vaše specifické požadavky do posledního detailu. Usnadňujeme Vám práci, šetříme čas a peníze. Dáváme přednost dlouhodobé spolupráci. Nabízíme servis, poradenství a služby široké veřejnosti i odborníkům.
 
Na základě Vašich zadaných požadavků a představ Vám nabídneme výrobek nebo další možné varianty, včetně projektu a cenové kalkulace.
Jednotlivé dodávky zboží dopravíme v požadovaném termínu přímo zákazníkovi, včetně odborné montáže a uvedení do provozu na místě.
Zajistíme Vám záruční i pozáruční servis.
 
Na českém trhu zastupujeme desítky předních designových značek
 
Sídlíme ve Zlíně a provozujeme tři showroomy o ploše cca 1000 m2, kde je možné se s námi potkat, prohlédnout si jednotlivé produkty a zkonzultovat Vaše projekty.
 
 
 
 
 
Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím