Forestier

Forestier Paris
 
WORKSHOP SVĚTELNÉHO DESIGNU
Vstupte do Maison Forestier, kde světlo proniká všude a vine se interiérem se svou průzračností. Jedinečné místo, kde je každá místnost promyšlená tak, aby nabízela vášnivě nasvícené emoce. Tato svítidla jsou výtvory našich designérů, kteří si hrají s drátem a průhledností, s myšlenkou respektovat přírodu ve všech jejích podobách. Vítejte ve světě plném poezie a nejvyššího očekávání kvality.
 
MAISON
Ve Forestier máme speciální ediční řadu, kde se vášeň, svoboda a objevování spojují v jedno. Tyto tři pro nás zásadní hodnoty se nacházejí v našem osvětlení, od závěsných svítidel až po pouliční lampy, které promítají poezii a přírodu v dokonalé rovnováze mezi designem a řemeslnou prací.
 
Věrni duchu svého zakladatele Bernarda Forestiera navrhujeme předměty se silnou identitou, které jsou však stále dostupné pro co největší počet lidí. Design našich výtvorů by měl být krásný, užitečný a dostupný. Pro tvorbu našich předmětů vybíráme uznávané nebo začínající talenty s jediným zadáním: být odvážní a udávat nový trend:
 
VÁŠEŇ NÁS POHÁNÍ  - Jsme skutečně vášniví. Vášeň pro kvalitu předmětů, které navrhujeme. Vášeň pro obor, který ovlivňuje lidi a kulturu. Vášeň pro vytváření osvětlení, které vyvolává nové emoce. Bez této vášně by dobrodružství společnosti Forestier nikdy nebylo možné.
 
VEDE NÁS SVOBODA  - Jsme skutečně osvětleni. Být svobodný znamená mít možnost rozhodovat se nezávisle. Rozhodli jsme se používat surové a inovativní materiály. Záměrně se rozhodujeme dát našim designérům carte blanche, aby se mohli vyjádřit... zcela svobodně.
 
OBJEVOVÁNÍ NÁS STIMULUJE  - Jsme objevitelé. Naším poznávacím znamením je zvědavost. Odjakživa podporujeme průkopnického ducha, pěstujeme odvahu jít vždy dál, upřednostňujeme jedinečnost záměru a vyzýváme k objevování prostřednictvím všech našich výtvorů. Tento duch otevřenosti se odráží v každém našem výtvoru.

Navštívit webové stránky

Ohledně značky Forestier nás můžete kontaktovat ZDE

Prohlídka Homeofficecz.cz showroomu

                         

 

 
 
 
Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím