HAG

Společnost HÅG byla založena v roce 1943 a od té doby navrhuje a vyvíjí jedinečné sedací řešení pro soukromý i veřejný sektor. Dnes je HÅG přední evropskou značkou, která získala řadu cen a ocenění.

Společnost HÅG je vlastněna společností Scandinavian Business Seating, která patří mezi největší evropské výrobce v oblasti designu, vývoje a výroby ergonomických kancelářských židlí. Do skupiny patří také značky RH a RBM. Společným znakem těchto značek je zaměření na vizuální design, ergonomii, kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí.

Společnost Scandinavian Business Seating sídlí v Oslu a má obchodní společnosti v Dánsku, Švédsku, Velké Británii/Irsku, Německu a Nizozemsku, Francii, Švýcarsku a Singapuru. Norské město Røros je místem zrodu značky HÅG a má zde dlouholetou historii. Výroba se nachází v norském Rørosu a švédském Nässjö.
Židle HÅG jsou vybaveny mechanikou BalancedMovementMechanism™, která sama podporuje přirozený pohyb Vašeho těla při sezení.

Za zmínku stojí revoluční kancelářská židle HÅG Capisco , která je ideální pro každého, kdo má rád změnu a pohyb během pracovního dne. Židle se sedákem ve tvaru koňského sedla vychází z pozice jezdce. Nikdo nesedí aktivněji, než právě jezdec na koni. Na židli HÅG Capisco cítíte dynamiku a výzvu ke změně polohy a pohybu. 

Navštívit webové stránky

Konfigurátor kancelářské židle Capisco POPTEJTE NA TEL:  777 060 175 A ZÍSKEJTE NEJLEPŠÍ CENU!

Prohlídka Homeofficecz.cz showroomu

 

 
 
 
Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím