Calligaris

INSPIROVÁNO INOVACEMI

 

Italská nábytkářská společnost Calligaris navrhuje od roku 1923 kusy, které bez problémů spojují funkčnost a eleganci. Inovace jsou pro ni klíčové a nabízí praktická řešení, aniž by se vzdala nezbytného pohodlí. Calligaris používá ty nejlepší materiály, které jsou přísně testovány na odolnost a výkon. Po desetiletích zkušeností s tvorbou nábytku společnost Calligaris stále experimentuje, přizpůsobuje se a přijímá změny. Současný design pro skutečný život je jejich odkazem.

 

Calligaris nabízí řadu pohodlných a elegantních sedacích souprav, které splní jakoukoli potřebu. Židle s područkami nebo bez nich nabízejí další místa k sezení nebo se dokonale hodí k některému z jídelních stolů. Otomany a lavice dodávají obývacím a pracovním prostorům neokázalou atmosféru. A židle pro domácí kancelář dodají styl a pohodlí každému pracovnímu dni. Židle Calligaris vyrobené ze dřeva, kovů, kůže, jemného čalounění a recyklovaných plastů v sobě spojují minimalismus, eleganci a praktičnost. Ať už jsou tyto židle otočné, stohovatelné nebo určené pro vnitřní i venkovní použití, mají vytříbený vzhled a pocit.

 

Pevné, otočné a nastavitelné stoličky mají plyšové čalouněné a prošívané sedáky nebo polykarbonátové skořepiny sedáků spojené s pevnými kovovými rámy. Důkladně moderní s ozvěnami retra a poloviny století, výběr taburetů Calligaris pomáhá vytvořit prostor ve stísněných podmínkách a znovuobjevit obytné prostory.

 

Stovky možností čalounění znamenají, že každá pohovka je jedinečná, vyrobená na míru pro jedinečný obytný prostor.

Navštívit webové stránky

Katalogy Callgaris

Promo video

Prohlídka Homeofficecz.cz showroomu

 
 
 
 
Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím