Narbutas

Litevská společnost Narbutas zahájila výrobu nábytku počítačovým stolem v roce 1991. Dnes nabízí celou řadu standardních, designem oceněných řešení kancelářského nábytku, stejně jako sofistikované zakázky na míru vyrobené ve vlastním výrobním závodě. Aktuálně působí na 5 kontinentech, ve více než 60 zemích. Tým vývoje produktů a inovační skupina společnosti Narbutas neustále spolupracuje s mezinárodně známými designéry z Litvy, Itálie, Dánska, Japonska atd.
 
Nábytek Narbutas se vyznačuje stylovým italským designem, jemným skandinávským minimalismem nebo přirozenou litevskou útulností. Společnost Narbutas vyrábí vše pro nejmodernější vybavení kanceláří, recepcí, veřejných i bytových prostor. Sortiment Narbutas zahrnuje pracovní, konferenční, jednací stoly a židle, akustická řešení, úložné a policové systémy, sedací nábytek do hal a veřejných prostor.
 

Navštívit webové stránky

Ohledně značky Narbutas nás můžete kontaktovat ZDE

Prohlídka Homeofficecz.cz showroomu

 

 
 
 
Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím