Slavíme 40 let židlí Capisco!

Slavíme 40 let židlí Capisco! Datum: 23.05.2024

Oslavte s námi kulatých 40 let židlí Capisco!

 

Máme tu oslavence, který by rád dal dárek vám! Jelikož kancelářské židle Capisco slaví krásných 40 let, můžete si užít a ostavit jubileum se slevou 20%.  

 

Pro své majitele se stane židle Capisco skutečnou oporou. Dlouhé sezení za počítačem, na poradách už nebude o nepříjemné ztuhlosti zad. I při sezení udrží vaše tělo aktivní a páteř v rovině. A to navíce se zárukou 10 let!!

 

HÅG Capisco a HÅG Capisco Puls jsou totiž ergonomické židle určené pro lidi, kteří pracují dlouhé hodiny u stolu. Tvar sedáku podporuje pohyb a změny polohy, což má pozitivní vliv na vaše zdraví a pohodu. Díky průkopnickému tvaru sedáku lze na židli sedět neomezeným počtem způsobů nebo dokonce pracovat v polostoje. 

 

Vše o Capisco puls a Capisco se dočtete zde: https://www.capisco.cz/ . Pro správné nastavení židle nás můžete kdykoliv kontaktovat na: 777 060 175 nebo na referent@homeofficecz.cz . Pomocí šikovného konfigurátoru společně vybereme pro vás optimální židli.

 

*Akce končí 31. 8. 2024

 
Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím